fbpx
psycholog siedzi w fotelu

Magdalena Szawara – psycholog

Jestem psycholożką, ukończyłam I stopień kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i kurs Terapii Traumy. Udzielam indywidualnego wsparcia psychologicznego i prowadzę warsztaty.

Pomagam w budowaniu poczucia własnej wartości, akceptacji siebie, radzeniu sobie z trudnymi emocjami, budowaniu zdrowej relacji ze swoim wnętrzem i z innymi ludźmi, radzeniu sobie ze stresem.

W jakich problemach mogę Cię wesprzeć?

Zapraszam Cię do kontaktu, jeśli:

 • doświadczasz trudnych emocji i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić,
 • czujesz, że stres Cię przytłacza,
 • czujesz, że nie rozumiesz siebie,
 • czujesz chroniczne napięcie w ciele,
 • nie czujesz niczego poza obojętnością,
 • zmagasz się z natłokiem myśli,
 • masz trudności w nawiązywaniu relacji,
 • zadręczasz się głosem wewnętrznego krytyka i chcesz zacząć doceniać siebie,
 • chcesz być dla siebie bardziej wyrozumiała/wyrozumiały i zaakceptować siebie,
 • chcesz pracować nad poczuciem własnej wartości.

Zarówno podczas indywidualnych spotkań, jak i warsztatów grupowych, towarzyszę Ci w procesie uświadamiania sobie Twoich przekonań o sobie i rozpoznaniu emocji. Wspieram w nawiązaniu relacji ze swoim wnętrzem oraz podjęciu świadomej decyzji o pełnej akceptacji i pokochaniu siebie. Pracuję w oparciu o Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach i techniki NVC.

O mnie

W swojej pracy kieruję się wiarą, że każdy ma w sobie to, czego potrzebuje, by żyć pełnią życia i być szczęśliwym.

Trudne doświadczenia życiowe niejednokrotnie sprawiają, że czujemy się bezradni, bezsilni i nie rozumiemy siebie, ani ludzi wokół. Często nosimy w sobie raniące doświadczenia, krzywdzące słowa bliskich, które stale brzmią w naszej głowie i blokują nas przed pójściem na przód.

Moją misja jest towarzyszenie Ci w trudnym momencie Twojego życia, wspieranie w odkrywaniu możliwości zmiany i podjęciu świadomej decyzji o tym, co chcesz zostawić za sobą. Pełna akceptacja siebie i swoich emocji przekłada się na uzyskanie wewnętrznego spokoju, harmonii i sprawczości.

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Ukończyłam pięcioletnie psychologiczne studia magisterskie, I stopień kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Kurs Terapii Traumy, Międzynarodowy Trening Facylitatorów Grupowych i Międzynarodowy Trening Mentorów. W ramach doskonalenia zawodowego brałam udział m.in. w szkoleniach z zakresu interwencji kryzysowej, akceptacji emocji, komunikacji.

Umów wizytę

Instrukcja:

 1. W polu „miejsce wizyty” wybierz IWR Kraków.
 2. Następnie wybierz usługę jaką jesteś zainteresowany (np. sesja terapeutyczna).
 3. W kolejnym kroku wybierz termin poprzez kliknięcie na dostępną godzinę wskazaną w kalendarzu.
 4. Po kliknięciu przycisku „przejdź do rezerwacji” zostaniesz przekierowany do formularza, który należy uzupełnić swoimi danymi (imię i nazwisko, nr telefonu, adres mailowy).
 5. Płatności za wizytę można dokonać poprzez szybki przelew na końcu formularza lub rozliczyć się gotówką ze specjalistą podczas umówionej wizyty. W przypadku spotkań online jest dostępna tylko forma płatności online.IWR Kraków.

Opinie

„Jestem zaskoczona, że aż tyle się dowiedziałam o sobie, wow. Dziękuję.”

uczestnik warsztatów prowadzonych przez Magdę Szawarę

„Working with Megi gave me a lot of “Wow’s”. All I kept saying was “Wow, I did not know this!” and “Wow…Oh my word”, because every energizer was incredible. The activities were sublime and they brought the beauty and sharpness in us. Every detail was creative, profound and engaging, allowing us to think beyond our comfort and strengthening our inner shy-selves to be more open and more assertive. Thanks for the wonderful experiences and all the knowledge, skills I gained from this program.”

uczestnik warsztatów prowadzonych przez Magdę Szawarę

„Dziękuję za te warsztaty. Było super! Wiedza, rozwój i mnóstwo refleksji oraz przydatnych technik, które na pewno wykorzystam.”

uczestnik warsztatów prowadzonych przez Magdę Szawarę

Warsztaty rozwojowe prowadzone przez Magdę Szawarę:

Sprawdź aktualny harmonogram warsztatów lub zapisz się na listę chętnych.

Poznaj naszych innych specjalistów i znajdź odpowiednią osobę dla siebie.