fbpx
Magdalena Szawara – psycholog j. angielski

Magdalena Szawara – psycholog

Jestem psycholożką, ukończyłam I stopień kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i kurs Terapii Traumy. Udzielam indywidualnego wsparcia psychologicznego i prowadzę warsztaty.

Pomagam w budowaniu poczucia własnej wartości, akceptacji siebie, radzeniu sobie z trudnymi emocjami, budowaniu zdrowej relacji ze swoim wnętrzem i z innymi ludźmi, radzeniu sobie ze stresem.

W jakich problemach mogę Cię wesprzeć?

Zapraszam Cię do kontaktu, jeśli:

 • doświadczasz trudnych emocji i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić,
 • czujesz, że stres Cię przytłacza,
 • czujesz, że nie rozumiesz siebie,
 • czujesz chroniczne napięcie w ciele,
 • nie czujesz niczego poza obojętnością,
 • zmagasz się z natłokiem myśli,
 • masz trudności w nawiązywaniu relacji,
 • zadręczasz się głosem wewnętrznego krytyka i chcesz zacząć doceniać siebie,
 • chcesz być dla siebie bardziej wyrozumiała/wyrozumiały i zaakceptować siebie,
 • chcesz pracować nad poczuciem własnej wartości.

Zarówno podczas indywidualnych spotkań, jak i warsztatów grupowych, towarzyszę Ci w procesie uświadamiania sobie Twoich przekonań o sobie i rozpoznaniu emocji. Wspieram w nawiązaniu relacji ze swoim wnętrzem oraz podjęciu świadomej decyzji o pełnej akceptacji i pokochaniu siebie. Pracuję w oparciu o Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach i techniki NVC.

O mnie

W swojej pracy kieruję się wiarą, że każdy ma w sobie to, czego potrzebuje, by żyć pełnią życia i być szczęśliwym.

Trudne doświadczenia życiowe niejednokrotnie sprawiają, że czujemy się bezradni, bezsilni i nie rozumiemy siebie, ani ludzi wokół. Często nosimy w sobie raniące doświadczenia, krzywdzące słowa bliskich, które stale brzmią w naszej głowie i blokują nas przed pójściem na przód.

Moją misja jest towarzyszenie Ci w trudnym momencie Twojego życia, wspieranie w odkrywaniu możliwości zmiany i podjęciu świadomej decyzji o tym, co chcesz zostawić za sobą. Pełna akceptacja siebie i swoich emocji przekłada się na uzyskanie wewnętrznego spokoju, harmonii i sprawczości.

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Ukończyłam pięcioletnie psychologiczne studia magisterskie, I stopień kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Kurs Terapii Traumy, Międzynarodowy Trening Facylitatorów Grupowych i Międzynarodowy Trening Mentorów. W ramach doskonalenia zawodowego brałam udział m.in. w szkoleniach z zakresu interwencji kryzysowej, akceptacji emocji, komunikacji.

Umów wizytę

Instrukcja:

 1. W polu „miejsce wizyty” wybierz IWR Kraków.
 2. Następnie wybierz usługę jaką jesteś zainteresowany (np. sesja terapeutyczna).
 3. W kolejnym kroku wybierz termin poprzez kliknięcie na dostępną godzinę wskazaną w kalendarzu.
 4. Po kliknięciu przycisku „przejdź do rezerwacji” zostaniesz przekierowany do formularza, który należy uzupełnić swoimi danymi (imię i nazwisko, nr telefonu, adres mailowy).
 5. Płatności za wizytę można dokonać poprzez szybki przelew na końcu formularza lub rozliczyć się gotówką ze specjalistą podczas umówionej wizyty. W przypadku spotkań online jest dostępna tylko forma płatności online.IWR Kraków.

Opinie uczestników warsztatów

Warsztaty pomogły spojrzeć mi na świat i siebie w nowy sposób. Przypomniałam sobie również pewne znane prawdy, o których łatwo jest zapomnieć. Będę stosować to, czego się nauczyłam, w swoim życiu.

Jestem bardzo zadowolona. Poruszyłaś wiele tematów, z których każdy mógł wynieść coś dla siebie. Nie było zbyt dużo emocjonalnych treści, raczej same konkrety, które będziemy mogły wprowadzić w życie. Urzeka mnie Twój spokój i takie piękno, którym inspirujesz. Fajnie, że temat i prowadząca tworzą spójną całość.

Warsztaty dały mi wiedzę, jak poznawać i nazywać swoje emocje, jak poznać własne potrzeby i zatroszczyć się o siebie, poznać moje mocne strony i docenić siebie.

Nasze gabinety

Warsztaty rozwojowe prowadzone przez Magdę Szawarę:

Sprawdź aktualny harmonogram warsztatów lub zapisz się na listę chętnych.

Poznaj naszych innych specjalistów i znajdź odpowiednią osobę dla siebie.