fbpx

Magdalena Szawara

Psycholog

Jestem psycholożką. Udzielam indywidualnych konsultacji psychologicznych, jak również pracuję z grupami w formie warsztatowej. Podczas indywidualnych sesji psychologicznych pomagam m.in. w nawiązywaniu kontaktu ze swoimi emocjami, radzeniu sobie ze stresem, trudnościach w relacjach, odnajdywaniu energii i motywacji do działania.

W swojej pracy kieruję się wiarą, że każdy ma w sobie to, czego potrzebuje, by żyć pełnią życia i być szczęśliwym. Trudne doświadczenia życiowe niejednokrotnie sprawiają, że dostrzeżenie zarówno swoich mocnych stron, jak i pozytywnych aspektów otaczającej rzeczywistości wydaje się niemal niemożliwe. Moją misja jest towarzyszenie w trudnym momencie życia i wspieranie w podążaniu ku oczekiwanej zmianie. 

Inspiruję się filozofią NVC i Podejściem Skoncentrowanym na Rozwiązaniach. Ukończyłam I stopień kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Międzynarodowy Trening Facylitatorów Grupowych i Międzynarodowy Trening Mentorów. W ramach doskonalenia zawodowego brałam udział m.in. w szkoleniach z zakresu interwencji kryzysowej, akceptacji emocji, komunikacji. Jestem w trakcie kursu Terapii Traumy. 

Dotychczas pracowałam z dziećmi, m.in. w świetlicy wsparcia dziennego; wspierałam młodzież, nauczycieli i rodziców w ramach warsztatów psychoedukacyjnych i indywidualnych konsultacji psychologicznych; w ramach wolontariatu świadczyłam indywidualne wsparcie seniorom. Obecnie pracuję jako psycholog szkolny w międzynarodowym liceum i przedszkolu. 

Udzielam konsultacji psychologicznych także w j. angielskim.

Poznaj naszych specjalistów

Aleksandra Krząstek
Aleksandra Krząstek
Terapeuta
Marzena Dębowska
Marzena Anna Dębowska
Psycholog
Karina Makara
Karina Makara
Psycholog