fbpx


Kraków

Instytut Wspierania Rozwoju
ul. Żwirki i Wigury 31/2, 31-465 Kraków
tel.: 730 806 327
email: iwr@iwr-krakow.pl


Jelenia Góra

Instytut Wspierania Rozwoju
ul. Cieplicka 9, 58-560 Jelenia Góra
tel.: 797 516 326
email: iwr@iwr-krakow.pl

Właścicielem IWR jest IWR WE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Meissnera 20, 31-457 Kraków, NIP: 9452279100

Numer konta do wpłat: 92 1020 2906 0000 1402 0549 8722

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę umówić się na wizytę?

W zakładce “Nasz zespół” znajdziesz pełną listę pracowników Instytutu. Rozwiń opis pod zdjęciem danej osoby – tam znajdziesz opcję “umów wizytę”. Rezerwacji możesz również dokonać telefonicznie lub mailowo. Dane znajdziesz w zakładce “Kontakt”.

Jak mogę lepiej ocenić, czy osoba, z którą zdecyduje się na współpracę, udzieli mi potrzebnego wsparcia?

W pierwszej kolejności zachęcamy do zapoznania się z profilem terapeuty/coacha. Tworzymy kadrę profesjonalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i rozwijają kompetencje potrzebne do wykonywania danego zawodu. Pierwsza wizyta jest zawsze tą, na której poznajesz bliżej terapeutę/coacha i możesz zadać nurtujące Cię pytania – mamy nadzieję, że odpowiedzi na nie pomogą przybliżyć interesujące Cię kwestie.

Czy mogę zrezygnować z już rozpoczętej współpracy?

Każdy proces, czy to coachingowy, czy terapeutyczny, opiera się na kontrakcie, który zawiera zasady wspólnej pracy. Jedną z tych zasad jest reguła dotycząca możliwości zakończenia współpracy, kiedy będziesz czuć taką potrzebę. Tworzymy przestrzeń, w której o swoich wątpliwościach możesz otwarcie powiedzieć na sesji.

Jak mogę lepiej zdecydować, czy potrzebuję coachingu czy psychoterapii?

Coaching i psychoterapia różnią się przede wszystkim tym, że praca coachingowa skupia się mocno na teraźniejszości i przyszłości. Polega głównie na wydobywaniu potencjału, który ma Cię przybliżyć do celu postawionego na początku procesu. W terapii często pojawia się zmaganie z jakąś trudnością, która nie pozwala ruszyć z miejsca – jej korzenie mogą bardzo mocno tkwić w przeszłości. Na sesjach terapeutycznych pracujemy częściej z trudniejszymi do nazwania przeszkodami, których rozwikłanie pomoże Ci dojść do pełnego i wartościowego życia.

Gdzie znajdę informację o cenach usług?

Cena za sesję u wybranej osoby wyświetli się w momencie dokonywania rezerwacji terminu pierwszej wizyty.

Czy mogę umówić się na sesje online?

Stworzyliśmy miejsce, które pozwala na odbywanie sesji stacjonarnych w bezpiecznej przestrzeni i to na tę formę spotkań otwieramy się najbardziej. Wierzymy, że bezpośredni kontakt daje możliwość pełniejszej pracy ze sobą i z drugą osobą. Jesteśmy otwarci na sesje online w przypadku niedogodności losowych, uniemożliwiających dojazd na spotkanie.