fbpx
Joanna Kempińska – psycholog, terapeutka, coach Kraków online

Joanna Kempińska – psycholog, terapeutka, coach

Jestem psychologiem, prowadzę konsultacje psychologiczne i terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach. W swojej pracy korzystam też z podejścia i technik terapii poznawczo-behawioralnej. Pomagam w sytuacjach kryzysowych, problemach w relacjach, radzeniu sobie ze stresem i silnymi lub niechcianymi emocjami, np. złością, lękiem, smutkiem, poczuciem winy lub wstydem – wspierając w ich poznaniu, zrozumieniu i nauczeniu się reagowania na nie w bardziej adekwatny i użyteczny sposób. Jako coach i trenerka wspieram w rozwoju potrzebnych umiejętności, przeprowadzaniu zmian i osiąganiu ważnych dla klienta celów.

W jakich problemach mogę Cię wesprzeć?

Zapraszam osoby szukające wsparcia w zakresie:

 • konfliktów i problemów w relacjach,
 • drażliwości, łatwości wpadania w złość i braku umiejętności radzenia sobie z nią,
 • niskiego poczucia własnej wartości, braku pewności siebie, nadmiernego krytycyzmu wobec siebie,
 • przewlekłego stresu, przeżywanego lęku lub ciągłego stanu napięcia,
 • poczucia smutku odbierającego chęć podejmowania codziennych aktywności,
 • sytuacji kryzysowej, np. utraty pracy, rozstania,
 • przeprowadzenia trwałej zmiany w ważnym obszarze swojego życia.

O mnie

W swojej pracy pomagam dostrzec to, co działa i na czym można budować zmianę oraz wypracować umiejętności potrzebne do lepszego radzenia sobie z doświadczanymi trudnościami, dzięki którym można czuć się pewniej i spokojniej, reagować tak, jak chcemy i osiągać to, co dla nas ważne.

Jako coach wspieram w przechodzeniu przez trudności i zmiany związane z życiem osobistym i zawodowym, podejmowaniu decyzji, rozwoju w ramach pełnionych ról i budowaniu życia w zgodzie z ważnymi dla Ciebie wartościami.

Prywatnie lubię wędrówki i ruch, poznawać to, co nowe, czytać owinięta kocem i obserwować jak rosną rośliny.

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim (2004), gdzie zrealizowałam ścieżkę specjalizacyjną z zakresu psychoterapii poznawczej i strategii rozwoju osobowości; Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach (Centrum PSR), oraz Racjonalną Terapię Zachowania (Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej). Aktualnie jestem w trakcie całościowego szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej (CBT). Jestem również certyfikowanym coachem (Szkoła Coachów Meritum; Szkoła Profesjonalnego Coachingu Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego) i trenerką (Szkoła Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na Oddziale Leczenia Depresji i Zaburzeń Afektywnych w Szpitalu Uniwersyteckim, na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. dr J. Babińskiego, w Gabinetach Gestaltowskich i prowadząc szereg autorskich warsztatów rozwojowych.

Umów wizytę

Instrukcja:

 1. W polu „miejsce wizyty” wybierz formę spotkania (stacjonarnie lub online). Wizyty stacjonarne odbywają się w IWR Kraków przy ul. Żwirki i Wigury 31/2, natomiast wizyty w formie online można umówić pod nazwą „IWR online”.
 2. Następnie wybierz usługę jaką jesteś zainteresowany (np. sesja terapeutyczna).
 3. W kolejnym kroku wybierz termin poprzez kliknięcie na dostępną godzinę wskazaną w kalendarzu.
 4. Po kliknięciu przycisku „przejdź do rezerwacji” zostaniesz przekierowany do formularza, który należy uzupełnić swoimi danymi (imię i nazwisko, nr telefonu, adres mailowy).
 5. Płatności za wizytę można dokonać poprzez szybki przelew na końcu formularza lub rozliczyć się gotówką ze specjalistą podczas umówionej wizyty. W przypadku spotkań online jest dostępna tylko forma płatności online.

Nasze gabinety

Warsztaty rozwojowe prowadzone przez Joannę Kempińską:

Sprawdź aktualny harmonogram warsztatów lub zapisz się na listę chętnych.

TERMIN: do ustalenia, Kraków
Poznaj naszych innych specjalistów i znajdź odpowiednią osobę dla siebie.