fbpx
Joanna Kempińska

Joanna Kempińska

psycholog, terapeuta, coach

Jestem psychologiem, prowadzę konsultacje psychologiczne i terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach. Pomagam w sytuacjach kryzysowych, problemach w relacjach, radzeniu sobie ze stresem i silnymi emocjami, np. złością, lękiem, smutkiem, poczuciem winy lub wstydem. Jako coach i trenerka wspieram w rozwoju potrzebnych umiejętności, przeprowadzaniu zmian i osiąganiu ważnych dla klienta celów.

W 2004 roku ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie zrealizowałam ścieżkę specjalizacyjną z zakresu psychoterapii poznawczej i strategii rozwoju osobowości. Ukończyłam także I i II stopień Racjonalnej Terapii Zachowania oraz I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Obecnie jestem w trakcie szkolenia II stopnia w tym podejściu. Jestem również certyfikowanym coachem (Szkoła Coachów Meritum, Szkoła Profesjonalnego Coachingu Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego) i trenerką (Szkoła Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w ramach stażu i praktyk na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. W ramach mojej praktyki zawodowej współpracowałam m.in. z Europejskim Instytutem Edukacji Engram, Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych, Małopolskim Centrum Profilaktyki i Wszechnicą Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zapraszam osoby szukające wsparcia w zakresie:

  • konfliktów i problemów w relacjach,
  • drażliwości, łatwości popadania w złość i braku umiejętności radzenia sobie z nią,
  • niskiego poczucia własnej wartości, braku pewności siebie,
  • przewlekłego stresu, przeżywanego lęku lub ciągłego stanu napięcia,
  • poczucia smutku odbierającego chęć podejmowania codziennych aktywności,
  • sytuacji kryzysowej, np. utraty pracy, rozstania, śmierci lub choroby bliskiej osoby,
  • przeprowadzenia trwałej zmiany w ważnym obszarze swojego życia.

W trakcie spotkań wspólnie wypracujemy najlepsze metody, dzięki którym można czuć się pewniej i spokojniej, lepiej radzić sobie z doświadczanymi trudnościami, reagować tak, jak chcemy i osiągać to, co dla nas ważne.

Poznaj naszych specjalistów

Aleksandra Krząstek
Aleksandra Krząstek
Terapeuta
Dagmara Waszkiewicz
Dagmara Waszkiewicz
Terapeuta
Joanna Szczepanik
Joanna Szczepanik
Coach