fbpx

Szymon Niżegorodcew – coach, mediator

Jestem coachem, radcą prawnym i mediatorem. W 2021 r. uzyskałem certyfikat Profesjonalnej Szkoły Coachingu przy Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Prowadzę sesje coachingowe pod okiem certyfikowanych superwizorów.

O mnie:

Zapraszam dorosłych i młodzież na indywidualne oraz grupowe spotkania coachingowe. Będziemy korzystać ze sprawdzonych metod pracy, dzięki którym lepiej zrozumiesz, jak działasz. Wypracujesz własne cele, a podczas ich realizacji będziesz uczyć się lepiej wykorzystywać swoje zdolności. Ja będę wspierał Cię w braniu większej odpowiedzialność za swoje życie. Zrobimy to poprzez pytania, dialog, przyjrzenie się własnym przekonaniom i wartościom, techniki kreatywne oraz spojrzenie na swoje sprawy z różnych perspektyw. 

Swoją propozycję adresuję szczególnie do: 

  • młodzieży w wieku 15-19 lat, która chce dobrze wykorzystać okres nastoletni i odważnie wejść w dorosłe życie,
  • rodziców, którzy chcą wspierać dzieci oraz kształtować dobre relacje ze swymi partnerami,
  • ojców, którzy oczekują na narodziny dziecka lub chcą wzmocnić swoją relację z dziećmi,
  • osób wykonujących wolne zawody takie jak prawnk, lekarz, architekt, fizjoterapeuta, doradca kredytowy, którzy chcą z zyskiem rozwijać własną działalność z poszanowaniem dla własnego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Przez 5 lat prowadziłem edukację domową. Ukończyłem kurs tutoringu dla młodzieży, kurs podstaw pracy pedagogicznej według idei Marii Montessori oraz szkolenie „Praca na obozach z dziećmi i młodzieżą metodą OHiAH” w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie. Jestem mężem i tatą czwórki dzieci. Mam kilkuletnie doświadczenie udziału w ruchu spotkań małżeńskich. Prowadzę także własną praktykę prawniczą.

 

Zobacz opinie uczestników warsztatów

Szymon ma w sobie uważność słuchania i delikatność w propozycji przebiegu sesji. Daje wolność wyboru, ale również wsłuchuje się w wypowiedzi i potrafi trafnie zadać pytania do namysłu.

Iwona

Szymon jest osobą bardzo zaangażowaną, empatyczną i ciepłą, wysłuchującą cierpliwie, z jakim kłopotem klient zwraca się do coacha. Otrzymałam od niego konkretne wsparcie w przedmiocie bieżącego problemu, z którym się zwróciłam. Podczas spotkania nie czułam się oceniana, dzięki czemu czułam się komfortowo i mogłam opowiadać swobodnie o moim problemie. Zapewne zwrócę się jeszcze do Szymona z prośbą o dalsze wsparcie. Polecam jego usługi z całego serca!

Magdalena

Z Szymonem pracowałam w obszarze poprawy moich relacji z mężczyznami. Szymon jako coach jest uważny, ciepły, pomocny, z nieszablonową, odkrywczą perspektywą, która pozwoliła mi zobaczyć mój sposób funkcjonowania od innej, nieznanej strony. Relacja coachingowa z nim była dla mnie lekka i życzliwa, ale tam, gdzie trzeba, empatyczna, stabilna i wspierająca. Bardzo polecam.

Barbara

Poznaj go bliżej

Umów się na wizytę:

Instrukcja:

  1. W polu „miejsce wizyty” wybierz formę spotkania (stacjonarnie lub online). Wizyty stacjonarne odbywają się w IWR Kraków Śródmieście przy ul. Wenecja 4a/1, natomiast wizyty w formie online można umówić pod nazwą „IWR online”.
  2. Następnie wybierz usługę jaką jesteś zainteresowany (np. sesja coachingowa).
  3. W kolejnym kroku wybierz termin poprzez kliknięcie na dostępną godzinę wskazaną w kalendarzu.
  4. Po kliknięciu przycisku „przejdź do rezerwacji” zostaniesz przekierowany do formularza, który należy uzupełnić swoimi danymi (imię i nazwisko, nr telefonu, adres mailowy).
  5. Płatności za wizytę można dokonać poprzez szybki przelew na końcu formularza lub rozliczyć się gotówką ze specjalistą podczas umówionej wizyty. W przypadku spotkań online jest dostępna tylko forma płatności online.

Napisz wiadomość do Szymona:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na treść wiadomości przesłanej za pomocą formularza przez właściciela Instytutu Wspierania Rozwoju, Wydawnictwo eSPe zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).
Poznaj naszych innych specjalistów i znajdź odpowiednią osobę dla siebie.