fbpx
Szymon Niżegorodcew – coach, mediator Kraków online

Szymon Niżegorodcew – coach, mediator

Jestem certyfikowanym coachem i mediatorem.

O mnie:

Pracuję z mężczyznami, którzy niedawno zostali ojcami lub przygotowują się do tej roli. Celem pracy jest nauka kompetencji, które pomogą być ojcem i partnerem dla mamy dziecka oraz zadbanie o swoje potrzeby: emocjonalne, fizyczne i duchowe. Pracuję także z chłopakami, którzy wchodzą w dorosłość i chcą mieć wsparcie w wyborze zawodu lub studiów, chcą nawiązać relacje z dziewczyną lub mierzą się z opuszczeniem domu rodzinnego lub wyjazdem do innego miasta.

Jestem mężem i tatą czwórki dzieci. Trójka z moich dzieci jest już pełnoletnia. Bycie ojcem to dla mnie ciągła nauka i codzienne mierzenie się z wyzwaniami. Sam straciłem ojca w dzieciństwie i wiem, że brak wzorów nie pomaga być ojcem ale jest też szansą na wytyczenie własnej drogi, którą idę.

Jestem certyfikowanym coachem i mediatorem. Ukończyłem Profesjonalną Szkołę Coachingu oraz kurs mediatorów sądowych. Ukończyłem także kurs podstaw pracy pedagogicznej według idei Marii Montessori oraz szkolenie „Praca na obozach z dziećmi i młodzieżą metodą OHiAH” w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie. Byłem wychowawcą na letnim obozie dla młodzieży. Mam kilkuletnie doświadczenie udziału w ruchu spotkań małżeńskich. Prowadziłem przez 5 lat edukację domową dla moich dzieci i dzieci znajomych. Od dwóch lat wraz z przyjacielem organizujemy wyjazdy w góry dla ojców z dziećmi.

Lubię kontakt z przyrodą, piesze wycieczki górskie o każdej porze roku. Szczególnie lubię Beskid Niski i Pieniny. Bardzo też lubię rzekę Pilicę, którą przepłynąłem z dziećmi kajakiem. Lubię też sztuki plastyczne. Sam amatorsko czasem rysuję z natury.

Przeczytaj opinie:

Szymon ma w sobie uważność słuchania i delikatność w propozycji przebiegu sesji. Daje wolność wyboru, ale również wsłuchuje się w wypowiedzi i potrafi trafnie zadać pytania do namysłu.

Iwona

Szymon jest osobą bardzo zaangażowaną, empatyczną i ciepłą, wysłuchującą cierpliwie, z jakim kłopotem klient zwraca się do coacha. Otrzymałam od niego konkretne wsparcie w przedmiocie bieżącego problemu, z którym się zwróciłam. Podczas spotkania nie czułam się oceniana, dzięki czemu czułam się komfortowo i mogłam opowiadać swobodnie o moim problemie. Zapewne zwrócę się jeszcze do Szymona z prośbą o dalsze wsparcie. Polecam jego usługi z całego serca!

Magdalena

Z Szymonem pracowałam w obszarze poprawy moich relacji z mężczyznami. Szymon jako coach jest uważny, ciepły, pomocny, z nieszablonową, odkrywczą perspektywą, która pozwoliła mi zobaczyć mój sposób funkcjonowania od innej, nieznanej strony. Relacja coachingowa z nim była dla mnie lekka i życzliwa, ale tam, gdzie trzeba, empatyczna, stabilna i wspierająca. Bardzo polecam.

Barbara

Poznaj go bliżej

Umów się na wizytę:

Instrukcja:

  1. W polu „miejsce wizyty” wybierz formę spotkania (stacjonarnie lub online). Wizyty stacjonarne odbywają się w IWR Kraków Śródmieście przy ul. Wenecja 4a/1, natomiast wizyty w formie online można umówić pod nazwą „IWR online”.
  2. Następnie wybierz usługę jaką jesteś zainteresowany (np. sesja coachingowa).
  3. W kolejnym kroku wybierz termin poprzez kliknięcie na dostępną godzinę wskazaną w kalendarzu.
  4. Po kliknięciu przycisku „przejdź do rezerwacji” zostaniesz przekierowany do formularza, który należy uzupełnić swoimi danymi (imię i nazwisko, nr telefonu, adres mailowy).
  5. Płatności za wizytę można dokonać poprzez szybki przelew na końcu formularza lub rozliczyć się gotówką ze specjalistą podczas umówionej wizyty. W przypadku spotkań online jest dostępna tylko forma płatności online.

Napisz wiadomość do Szymona:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na treść wiadomości przesłanej za pomocą formularza przez właściciela Instytutu Wspierania Rozwoju, Wydawnictwo eSPe zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).
Poznaj naszych innych specjalistów i znajdź odpowiednią osobę dla siebie.