fbpx
Szymon Niżegorodcew

Szymon Niżegorodcew

coach

Jestem coachem, radcą prawnym i mediatorem. W 2021 r. uzyskałem certyfikat Profesjonalnej Szkoły Coachingu przy Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Prowadzę sesje coachingowe pod okiem certyfikowanych superwizorów. Przez 5 lat prowadziłem edukację domową. Ukończyłem kurs tutoringu dla młodzieży, kurs podstaw pracy pedagogicznej według idei Marii Montessori oraz szkolenie „Praca na obozach z dziećmi i młodzieżą metodą OHiAH” w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie. Jestem mężem i tatą czwórki dzieci. Mam kilkuletnie doświadczenie udziału w ruchu spotkań małżeńskich. Prowadzę także własną praktykę prawniczą.

Zapraszam dorosłych i młodzież na indywidualne oraz grupowe spotkania coachingowe. Będziemy korzystać ze sprawdzonych metod pracy, dzięki którym lepiej zrozumiesz, jak działasz. Wypracujesz własne cele, a podczas ich realizacji będziesz uczyć się lepiej wykorzystywać swoje zdolności. Ja będę wspierał Cię w braniu większej odpowiedzialność za swoje życie. Zrobimy to poprzez pytania, dialog, przyjrzenie się własnym przekonaniom i wartościom, techniki kreatywne oraz spojrzenie na swoje sprawy z różnych perspektyw.

Swoją propozycję adresuję szczególnie do:

  • młodzieży w wieku 15-19 lat, która chce dobrze wykorzystać okres nastoletni i odważnie wejść w dorosłe życie,
  • rodziców, którzy chcą wspierać dzieci oraz kształtować dobre relacje ze swymi partnerami,
  • ojców, którzy oczekują na narodziny dziecka lub chcą wzmocnić swoją relację z dziećmi,
  • osób wykonujących wolne zawody takie jak prawnk, lekarz, architekt, fizjoterapeuta, doradca kredytowy, którzy chcą z zyskiem rozwijać własną działalność z poszanowaniem dla własnego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Opinie

Szymon ma w sobie uważność słuchania i delikatność w propozycji przebiegu sesji. Daje wolność wyboru, ale również wsłuchuje się w wypowiedzi i potrafi trafnie zadać pytania do namysłu.
Iwona

Szymon jest osobą bardzo zaangażowaną, empatyczną i ciepłą, wysłuchującą cierpliwie, z jakim kłopotem klient zwraca się do coacha. Otrzymałam od niego konkretne wsparcie w przedmiocie bieżącego problemu, z którym się zwróciłam. Podczas spotkania nie czułam się oceniana, dzięki czemu czułam się komfortowo i mogłam opowiadać swobodnie o moim problemie. Zapewne zwrócę się jeszcze do Szymona z prośbą o dalsze wsparcie. Polecam jego usługi z całego serca!
Magdalena

Z Szymonem pracowałam w obszarze poprawy moich relacji z mężczyznami. Szymon jako coach jest uważny, ciepły, pomocny, z nieszablonową, odkrywczą perspektywą, która pozwoliła mi zobaczyć mój sposób funkcjonowania od innej, nieznanej strony. Relacja coachingowa z nim była dla mnie lekka i życzliwa, ale tam, gdzie trzeba, empatyczna, stabilna i wspierająca. Bardzo polecam.
Barbara

Poznaj naszych specjalistów

Adriana Błażej_800x450
Adriana Błażej
Coach
Mariusz Czaja_800x450
Mariusz Czaja
Coach
Joanna Szczepanik
Joanna Szczepanik
Coach, psycholog