fbpx
o. Piotr Różański SP

o. Piotr Różański SP

terapeuta

Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia (4. rok) w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie odbywam całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii (z ukierunkowaniem na terapię dzieci i młodzieży).

Jestem pijarem. Ukończyłem Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie a także Ogólnopolską Szkołę Ewangelizatorów. Swoje doświadczenie pedagogiczne zdobywałem w pijarskich szkołach w Poznaniu i Łowiczu. Obecnie pracuję w Jeleniej Górze, gdzie jestem przełożonym wspólnoty zakonnej, kieruję Centrum Kultury Calasanz a także uczę w II LO im. C.K. Norwida. Od 2019 roku, po ukończeniu Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży, prowadzę grupy socjoterapeutyczne dla licealistów. W tym czasie rozpocząłem Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej, odbywając staż kliniczny w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Cieplicach na Oddziałach: Leczenia Nerwic oraz Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży oraz w Zakładzie dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Sieniawce na Oddziale Psychiatrycznym. Podjąłem pracę w Poradni Specjalistycznej Effata w Bolesławcu. Moją pracę z pacjentami poddaję stałej superwizji. Należąc do Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, staram się nieustanie poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę o człowieku, biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach i kursach.

Poza przestrzenią psychoterapii i socjoterapii, żyję we wspólnocie zakonnej. Jako kapłan i duszpasterz, prowadzę rekolekcje, zajmuję się kierownictwem duchowym (w tym również terapią osób zakonnych), piszę książki i prowadzę vloga na YouTube.

Poznaj naszych specjalistów

Dagmara Waszkiewicz
Dagmara Waszkiewicz
terapeuta
Aleksandra Krząstek
Aleksandra Krząstek
terapeuta
Mariusz Czaja_800x450
Mariusz Czaja
Coach