fbpx
Michał Kuś Psycholog, psychoterapeuta, logoterapeuta

Michał Kuś 

Psycholog, psychoterapeuta, logoterapeuta, certyfikowany trener, coach.

Moją pasją jest człowiek i życie pełne sensu oparte na wartościach.

O mnie:

Jestem współzałożycielem Manresy – Jezuickiego Centrum Pomocy Psychologicznej i Duchowej, gdzie odpowiadam za Poradnię Psychologiczną i prowadzę Program terapeutyczno-rozwojowy „12 kroków ku pełni życia”. 

Warsztat pracy doskonaliłem min. w 4-letnim Studium Psychoterapii Psychodynamicznej przy Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego z ramienia Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłem Szkołę Trenerów (Europejskie Ramy Kwalifikacji EQF- 5 stopień trenerski) oraz Międzynarodowe Studia Coachingu w Krakowie, jak również liczne szkolenia i kursy kwalifikacyjne. Posiadam Europejski certyfikat psychoterapeuty Logoterapii oraz Europejski Certyfikat Psychologiczny w obszarze pracy klinicznej. 

Mam bogate doświadczenie pracy z młodzieżą, jak i dorosłymi, m.in. w PPP nr 2, ZSOI nr 1 w Krakowie; Punkcie Interwencji Kryzysowej w Wieliczce, Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Krakowie, krakowskim sądzie rejonowym jako kurator sądowy. 

Od 20 lat zajmuję się pomocą psychologiczną, psychoterapią i szkoleniami. Wspieram ludzi w ich rozwoju, prowadząc zajęcia w Szkole Liderów i towarzysząc im w sesjach coachingowych. Jestem współautorem książek pt: „Problemy współczesności, a chrześcijanie” oraz „Wreszcie dojrzeć”. Swoje doświadczenie wykorzystuje w pracy indywidualnej i grupowej w formie pomocy osobom w kryzysie osobistym, terapii indywidualnej i grupowej, szkoleń czy sesji coachingowych. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję stałej superwizji.

Napisz wiadomość do Michała:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na treść wiadomości przesłanej za pomocą formularza przez właściciela Instytutu Wspierania Rozwoju, Wydawnictwo eSPe zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).
Poznaj naszych innych specjalistów i znajdź odpowiednią osobę dla siebie.