fbpx
Krzysztof Demczuk – psychoterapeuta

Krzysztof Demczuk – psychoterapeuta

Prezes Fundacji Aplica, psychoterapeuta Gestalt, certyfikowany trener.

O mnie:

Ukończyłem Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie oraz Program Edukacji Psychologicznej w zakresie Psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Jestem absolwentem Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyłem również Szkolę Trenerów (Europejskie Ramy Kwalifikacji EQF – 5 stopień trenerski), a także specjalistyczne szkolenie w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków w zakresie specjalisty terapii uzależnień (Instytut Psychologii Zdrowia PTP). 

Doskonaliłem swój warsztat terapeutyczny w cyklicznych spotkaniach z terapeutami, podróżując do Francji, Hiszpanii, Anglii, w ramach projektu szkoleniowego „Demokracja miast i narkotyki”. Od 2000-2014 roku pracowałem w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, a obecnie pracuje w Instytucie Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Fundacji Aplica, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną, treningi terapeutyczne oraz szkolenia i warsztaty. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję stałej superwizji u certyfikowanego superwizora i psychoterapeuty Magdaleny Zaleskiej-Stolzman. Szkolę psychologów i terapeutów, ucząc pomocy psychologicznej, a także prowadzę warsztaty i treningi rozwoju osobistego. Wpieram osoby i organizacje w budowaniu zespołów. Pracuje z liderami różnych organizacji w ramach Szkoły Liderów, szkoląc i prowadząc sesje mentorskie. Cenię sobie autentyczność i prawdziwe spotkanie w relacji z drugim człowiekiem.

 

Napisz wiadomość do Krzysztofa:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na treść wiadomości przesłanej za pomocą formularza przez właściciela Instytutu Wspierania Rozwoju, Wydawnictwo eSPe zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).
Poznaj naszych innych specjalistów i znajdź odpowiednią osobę dla siebie.