fbpx
Joanna Szczepanik – psycholog, coach Kraków

Joanna Szczepanik – psycholog, coach

Jestem coachem, psychologiem oraz psychologiem transportu. Od 12 lat zajmuję się pracą z ludźmi w różnych aspektach ich funkcjonowania psychologicznego. Wspieram klientów w trudnych sytuacjach, na zakrętach życiowych, w kryzysach emocjonalnych, w podejmowaniu ważnych decyzji, jak również w rozwoju osobistym.

O mnie:

Szczególnie jest mi bliska praca z kobietami w odkrywaniu ich potencjału i możliwości, w szukaniu zasobów i mocnych stron, w odnajdywaniu równowagi w życiu.

Mam także doświadczenie w pracy z rodzicami, młodymi ludźmi wkraczającymi w dorosłość, osobami uzależnionymi oraz ich rodzinami, z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, z niepełnosprawnościami.

Ważnym elementem w mojej pracy jest również prowadzenie warsztatów z zakresu komunikacji czy obszaru emocji. Inspiruję się technikami poznawczo-behawioralnymi i podejściem skoncentrowanym na rozwiązaniu.

Prywatnie uwielbiam podziwiać piękno natury i delektować się kawą w wygodnym hamaku.

Napisz wiadomość do Joanny:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na treść wiadomości przesłanej za pomocą formularza przez właściciela Instytutu Wspierania Rozwoju, Wydawnictwo eSPe zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Warsztaty rozwojowe prowadzone przez Joannę:

Sprawdź aktualny harmonogram warsztatów lub zapisz się na listę chętnych.

Poznaj naszych innych specjalistów i znajdź odpowiednią osobę dla siebie.