fbpx
Iwo Scelina

Iwo Scelina

coach

Jestem pedagogiem i coachem. Ukończyłem Wydział Polonistyki na Uniwersytecie Śląskim i od 25 lat wędruję szlakami literatury, języka i kultury z kolejnymi rocznikami moich uczniów. Pomagam im w osiąganiu nie tylko jak najwyższych wyników podczas egzaminu dojrzałości, ale również wspieram ich rozwój osobisty w czasie spotkań indywidualnych i grupowych. Wskazuję, jak praktycznie można wykorzystać wiedzę humanistyczną na co dzień, jak odkrywać wskazówki dotyczące teraźniejszości i życia w dziełach sprzed lat i wieków.

Od listopada 2020 roku rozwijam autorski projekt internetowy „Matura na maksa”, w ramach którego współpracowałem już ze Społeczną Akademią Nauk z Łodzi i Niezależnym Zrzeszeniem Studentów z Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.
Poszerzeniem moich kompetencji stały się studia z zakresu coachingu oraz ukończenie Akademii Komunikacji prowadzonej przez Tomasza Zielińskiego. Pozwoliło mi to jeszcze skuteczniej towarzyszyć w odkrywaniu własnych dróg rozwoju wszystkim tym, którzy zdecydowali się na moje wsparcie.
Od młodości zafascynowany jestem słowem – tworzącym światy literackie i budującym przestrzenie między ludźmi. Uwielbiam rzeczywistość metafory w sztuce i życiu. Dlatego chętnie pracuję z wykorzystaniem metody wizualizacyjnej „Points of You”. Pozwala ona na dotarcie do tych rejonów naszego wnętrza, które potrzebują „specjalnego klucza”.
W ramach Instytutu Wspierania Rozwoju proponuję cykl grupowych spotkań „Trampolina do sukcesu” wprowadzających w podstawowe zagadnienia związane z pracą nad swoim potencjałem. Może to być początek Twojej wspaniałej przygody, w której mogę Ci towarzyszyć podczas indywidualnych sesji coachingowych realizowanych jako kontynuacja procesu zapoczątkowanego „Trampoliną”.
Za motto swojej pracy pedagoga i coacha wybrałem słowa Montaigne’a: „Patrzcie, ile ten kij ma końców”.

Poznaj naszych specjalistów

Mariusz Czaja_800x450
Mariusz Czaja
Coach
Szymon Niżegorodcew
Szymon Niżegorodcew
Coach
Krzysztof Demczuk
Krzysztof Demczuk
Coach