fbpx
Ewelina Kowalska – psycholog, psychoterapeuta

Ewelina Kowalska – psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zajmuję się wsparciem psychologicznym osób dorosłych oraz prowadzeniem terapii indywidualnej.

W jakich problemach mogę Cię wesprzeć?

Udzielam pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej w takich obszarach:

 • zaburzenia lękowe 
 • zaburzenia nastroju
 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenia psychotyczne
 • objawy psychosomatyczne
 • chroniczny stres i napięcie
 • trudności w związku, relacjach prywatnych i zawodowych
 • wypalenie zawodowe
 • kryzysy w życiu

O mnie

Pracuję w podejściu integracyjnym oraz psychodynamicznym. Poznane podczas szkoleń metody terapeutyczne dostosowuję indywidualnie do osoby i zgłaszanych przez nią trudności.

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Opolskim. Jestem w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia z psychoterapii prowadzonego przez Śląską Szkołę Psychoterapii Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów. Jestem również certyfikowanym trenerem treningu autogennego J. H. Schultza (certyfikat wydany przez Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic uprawniający do samodzielnego prowadzenia Treningu Autogennego I i II stopnia w pracy z pacjentami).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym, Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym dla Dorosłych, Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży oraz Oddziale Leczenia Nerwic w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Jeleniej Górze. Obecnie pracuję na Oddziale Leczenia Nerwic, gdzie prowadzę konsultacje z pacjentami ze szczególnym uwzględnieniem źródeł stresu u pracowników resortu MSW. W gabinecie prywatnym zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej oraz poradnictwem psychologicznym.

W pracy terapeutycznej najważniejszy jest dla mnie drugi człowiek oraz relacja oparta na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa, empatii i akceptacji. Pracuję w oparciu o metody, których skuteczność została potwierdzona naukowo. W trosce o dobro pacjentów poddaję swoją pracę regularnym superwizjom oraz systematycznie podnoszę kompetencje poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach.

Umów wizytę

Instrukcja:

 1. W polu „miejsce wizyty” wybierz IWR Jelenia Góra lub IWR Online.
 2. Następnie wybierz usługę jaką jesteś zainteresowany (np. sesja konsultacje psychologiczne).
 3. W kolejnym kroku wybierz termin poprzez kliknięcie na dostępną godzinę wskazaną w kalendarzu.
 4. Po kliknięciu przycisku „przejdź do rezerwacji” zostaniesz przekierowany do formularza, który należy uzupełnić swoimi danymi (imię i nazwisko, nr telefonu, adres mailowy).
 5. Płatności za wizytę można dokonać poprzez szybki przelew na końcu formularza.
Poznaj naszych innych specjalistów i znajdź odpowiednią osobę dla siebie.