fbpx
Danuta Zdaniewicz – coach rodzicielski, pedagog Kraków

Danuta Zdaniewicz –  coach rodzicielski, pedagog

Jestem pedagogiem, coachem rodzicielskim z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz w pracy z dorosłymi: rodzicami, opiekunami, nauczycielami i tymi, którym dobro i wszechstronny rozwój młodego pokolenia leżą na sercu.

Wspieram w budowaniu trwałych więzi rodzinnych i w poszukiwaniu rozwiązań trudnych sytuacji wychowawczych.

W jakich problemach mogę Cię wesprzeć?

Na sesje coachingowe zapraszam rodziców/ opiekunów/wychowawców, którzy mierzą się z trudnościami wychowawczymi. Spotykam się rodzicami przytłoczonymi wypełnianiem rodzicielskiej roli.

Pomagam głównie w obszarach:

 • rozumienie emocji i zachowań dziecka,
 • rozumienia emocji własnych (rodzica),
 • wprowadzania zasad,
 • adekwatnego odpowiadania na potrzeby dziecka,
 • rozwijania samodzielności,
 • wdrażania w obowiązki,
 • odkrywania mocnych stron i talentów,
 • rozwijania motywacji wewnętrznej,
 • racjonalnego wykorzystania czasu,
 • budowanie u dziecka realnego obrazu samego siebie oraz w innych wychowawczych obszarach.

O mnie

Moja pracy, zarówno z dorosłymi jak i młodszymi, to pomoc w kierowaniu uwagi na szukanie rozwiązania, a nie skupianie się na problemie. Wspieram w odnajdywaniu i we wdrażaniu znalezionych rozwiązań oraz pomagam w pokonywaniu trudności.

Celem moich działań jest wspieranie innych w odkrywaniu ich rodzicielskiego potencjału i realizowaniu go w życiu, by nabrali odwagi i pewności w wypełnianiu swoich zadań.

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej IGNATIANUM na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w zakresie poradnictwa i pomocy psychologicznej. Współorganizowałam i ukończyłam Szkołę Coachów Rodzicielskich. Ukończyłam Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Jestem realizatorką programu warsztatów psychoedukacyjnych: „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” oraz „Rodzeństwo bez rywalizacji” rekomendowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywam prowadząc indywidualne sesje coachingowe oraz warsztaty dla rodziców. Szkoliłam wychowawców i nauczycieli w instytucjach edukacyjnych i szkoleniowych. Współpracuję z instytucjami wychowawczymi i edukacyjnymi. Od lat pracuję również z dziećmi i młodzieżą. Obecnie pracuję w szkole podstawowej i liceum, kiedyś prowadząc również warsztaty w ramach Uniwersytetu Dzieci w Krakowie. Stale pogłębiam wiedzę i doskonalę umiejętności poprzez udział w szkoleniach, kursach i warsztatach.

Umów wizytę

Instrukcja:

 1. W polu „miejsce wizyty” wybierz IWR Kraków.
 2. Następnie wybierz usługę jaką jesteś zainteresowany (np. sesja coachingowa).
 3. W kolejnym kroku wybierz termin poprzez kliknięcie na dostępną godzinę wskazaną w kalendarzu.
 4. Po kliknięciu przycisku „przejdź do rezerwacji” zostaniesz przekierowany do formularza, który należy uzupełnić swoimi danymi (imię i nazwisko, nr telefonu, adres mailowy).
 5. Płatności za wizytę można dokonać poprzez szybki przelew na końcu formularza lub rozliczyć się gotówką ze specjalistą podczas umówionej wizyty.
Poznaj naszych innych specjalistów i znajdź odpowiednią osobę dla siebie.