fbpx
Dagmara Waszkiewicz – psychoterapeuta Kraków

Dagmara Waszkiewicz – psychoterapeuta

Z wykształcenia jestem pracownikiem socjalnym i psychoterapeutą. Od 6 lat zajmuje się wspieraniem w kryzysach życiowych i towarzyszę ludziom pragnącym odnaleźć drogę powrotną do samych siebie i pełni życia.

O mnie

Jestem nie tylko teoretykiem – wiedza, którą pragnę przekazywać, ma zastosowanie w życiu codziennym, ponieważ sama wybrałam życie w rodzinie i również z doświadczenia wiem, jak trudne bywają relacje małżeńskie i rodzicielskie.

Każdy z nas przeżywa trudności, nie ma tu wyjątków, kryzysy są nieodłączną częścią życia. Terapia służy zrozumieniu źródła sytuacji, w której się znaleźliśmy i odnalezienia drogi, by wyjść z niej mocniejszymi i bogatszymi w nowe umiejętności rozwiązywania problemów. Jest także miejscem spotkania z samym sobą, ze swoimi słabościami o które się potykamy i których często nie chcemy uznać. Jest szansą na lepsze zrozumienie własnej historii życia, swoich bliskich i przyjęcie tego co było. Jest też okazją do wypowiedzenia na głos – czasem pierwszy raz – wielu krzywd, niesprawiedliwości, zranień i sposobnością do tego, by wreszcie pozwolić im się zagoić. Warto.

Umów wizytę

Instrukcja:

  1. W polu „miejsce wizyty” wybierz formę spotkania (stacjonarnie lub online). Wizyty stacjonarne odbywają się w IWR Kraków przy ul. Żwirki i Wigury 31/2, natomiast wizyty w formie online można umówić pod nazwą „IWR online”.
  2. Następnie wybierz usługę jaką jesteś zainteresowany (np. sesja terapeutyczna).
  3. W kolejnym kroku wybierz termin poprzez kliknięcie na dostępną godzinę wskazaną w kalendarzu.
  4. Po kliknięciu przycisku „przejdź do rezerwacji” zostaniesz przekierowany do formularza, który należy uzupełnić swoimi danymi (imię i nazwisko, nr telefonu, adres mailowy).
  5. Płatności za wizytę można dokonać poprzez szybki przelew na końcu formularza lub rozliczyć się gotówką ze specjalistą podczas umówionej wizyty. W przypadku spotkań online jest dostępna tylko forma płatności online.

Nasze gabinety

Poznaj naszych innych specjalistów i znajdź odpowiednią osobę dla siebie.