fbpx
Dagmara Waszkiewicz

Dagmara Waszkiewicz

terapeuta

Z wykształcenia jestem pracownikiem socjalnym i psychoterapeutą. Od 6 lat zajmuje się wspieraniem w kryzysach życiowych i towarzyszę ludziom pragnącym odnaleźć drogę powrotną do samych siebie i pełni życia.

Jestem nie tylko teoretykiem – wiedza, którą pragnę przekazywać, ma zastosowanie w życiu codziennymponieważ sama wybrałam życie w rodzinie i również z doświadczenia wiem, jak trudne bywają relacje małżeńskie i rodzicielskie.

Każdy z nas przeżywa trudności, nie ma tu wyjątków, kryzysy są nieodłączną częścią życia. Terapia służy zrozumieniu źródła sytuacji, w której się znaleźliśmy i odnalezienia drogi, by wyjść z niej mocniejszymi i bogatszymi w nowe umiejętności rozwiązywania problemów. Jest także miejscem spotkania z samym sobą, ze swoimi słabościami o które się potykamy i których często nie chcemy uznać. Jest szansą na lepsze zrozumienie własnej historii życia, swoich bliskich i przyjęcie tego co było. Jest też okazją do wypowiedzenia na głos – czasem pierwszy raz – wielu krzywd, niesprawiedliwości, zranień i sposobnością do tego, by wreszcie pozwolić im się zagoić. Warto. 

Poznaj naszych specjalistów

Michal Kus
Michał Kuś
Terapeuta
Aleksandra Krząstek
Aleksandra Krząstek
Terapeuta
Marzena Dębowska
Marzena Anna Dębowska
Psycholog