Adriana Lena Błażej

Coach

Jestem coachem, a z wykształcenia również antropolożką, od 10 lat zajmuję się różnymi obszarami HR.

Pomagam w oswajaniu wewnętrznego „nie wiem”, niezależnie od tego, w którym obszarze Twojego życia się pojawia. Pracuję jako coach i mentor rozwoju zawodowego. Bliska jest mi idea siostrzeństwa.

Z wykształcenia jestem antropolożką, za moment wracam też do studenckiego życia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS. Ukończyłam Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie oraz podyplomowe studia z zarządzania talentami w IT na AGH. Na swoim koncie mam też kursy z zakresu efektywnej komunikacji, rozwoju biznesu, mindfulness, narzędzi terapeutycznych pomocnych w pracy coachingowej. Uczenie się i rozwijanie swoich kompetencji to dla mnie niekończąca się opowieść, w którą uwielbiam wplatać nowe wątki. Od 10 lat wspieram w rozwoju zawodowym osoby w różnych organizacjach.

Coaching i wspieranie ludzi w rozwoju to dla mnie misja, której wypełnianie daje mi ogromną radość. Lubię o sobie myśleć jako o przewodniczce po świecie zmian – ten nie ma przede mną tajemnic (17 przeprowadzek to tylko część moich doświadczeń). Moje super moce to kreatywność i empatia; z radością wykorzystuję je w swojej pracy. Lubię towarzyszyć, wspierać, dzielić się wiedzą, słuchać i wspólnie cieszyć.

Oferuję coaching biznesowy i life coaching, w tym również skierowany do młodzieży. Prowadzę też warsztaty zespołowe. Podczas sesji coachingowych często pracuję z metaforą, opowieścią i w ten sposób wspieram poszerzanie świadomości klienta, odkrywanie nowych perspektyw. Korzystam z narzędzi różnych nurtów terapeutycznych m.in. terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Bliskie są mi techniki kreatywne.

Uwielbiam długie wędrówki po górach, obcowanie z naturą, reportaże i taniec.

Poznaj naszych specjalistów

Mariusz Czaja_800x450
Mariusz Czaja
Coach
Szymon Niżegorodcew
Szymon Niżegorodcew
Coach
Joanna Szczepanik
Joanna Szczepanik
Coach