fbpx
Michal Kus

Michał Kuś

psycholog, psychoterapeuta, logoterapeuta, certyfikowany trener, coach.

Moją pasją jest człowiek i życie pełne sensu oparte na wartościach.

Jestem współzałożycielem Manresy – Jezuickiego Centrum Pomocy Psychologicznej i Duchowej, gdzie odpowiadam za Poradnię Psychologiczną i prowadzę Program terapeutyczno-rozwojowy „12 kroków ku pełni życia”.
Warsztat pracy doskonaliłem min. w 4-letnim Studium Psychoterapii Psychodynamicznej przy Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego z ramienia Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłem Szkołę Trenerów (Europejskie Ramy Kwalifikacji EQF- 5 stopień trenerski) oraz Międzynarodowe Studia Coachingu w Krakowie, jak również liczne szkolenia i kursy kwalifikacyjne. Posiadam Europejski certyfikat psychoterapeuty Logoterapii oraz Europejski Certyfikat Psychologiczny w obszarze pracy klinicznej.
Mam bogate doświadczenie pracy z młodzieżą, jak i dorosłymi, m.in. w PPP nr 2, ZSOI nr 1 w Krakowie; Punkcie Interwencji Kryzysowej w Wieliczce, Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Krakowie, krakowskim sądzie rejonowym jako kurator sądowy. Od 20 lat zajmuję się pomocą psychologiczną, psychoterapią i szkoleniami. Wspieram ludzi w ich rozwoju, prowadząc zajęcia w Szkole Liderów i towarzysząc im w sesjach coachingowych.
Jestem współautorem książek pt: „Problemy współczesności, a chrześcijanie” oraz „Wreszcie dojrzeć”. Swoje doświadczenie wykorzystuje w pracy indywidualnej i grupowej w formie pomocy osobom w kryzysie osobistym, terapii indywidualnej i grupowej, szkoleń czy sesji coachingowych. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję stałej superwizji.

Poznaj naszych specjalistów

Aleksandra Krząstek
Aleksandra Krząstek
Terapeuta
Krzysztof Demczuk
Krzysztof Demczuk
Terapeuta
Dagmara Waszkiewicz
Dagmara Waszkiewicz
Terapeuta