fbpx

Uwolnij się z pułapki myśli

Jak zacząć żyć pełnią życia, kiedy paraliżuje cię stres, lęk i zamartwianie się

Obecna rzeczywistość dostarcza nam mnóstwo bodźców do tego by doświadczać stresu, odczuwać lęk i zamartwiać się. Czasem czujesz, że Twoje myśli, emocje i odczucia cielesne przytłaczają Cię tak, że nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować, nie mówiąc o cieszeniu się życiem.

Jeśli

  • stale zamartwiasz się różnymi sprawami
  • lęk, jak odczuwasz, powstrzymuje Cię przed podejmowaniem ważnych dla Ciebie działań,
  • masz wrażenie, że stres zaczyna odbijać się na Twoim zdrowiu.

Te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Podczas nich poznasz oparte na najnowszych badaniach naukowych sposoby na wyrwanie się ze spirali lęku, stresu i zamartwiania się i życie wreszcie z w sposób zgodny ze swoimi marzeniami. W trakcie warsztatów zostaną wykorzystane m.in. techniki stosowane w terapii akceptacji i zaangażowania (ACT).


Prowadzący:

Joanna Szczepanik

Joanna Szczepanik
– psycholog, certyfikowany coach, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim, psychologii  transportu na UJ, ukończyła Szkołę Profesjonalnego Coachingu oraz Studium Umiejętności Psychologicznych w Małopolskim Ośrodku Szkolenia Terapeutów Uzależnień. W pracy wspiera klientów w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi, towarzyszy w poszukiwaniu ich własnej drogi życiowej i odkrywaniu nowych możliwości.

Mariusz Czaja
– certyfikowany coach, absolwent Szkoły Profesjonalnego Coachingu, Szkoły Liderów i Studium Zarządzania i Biznesu UJ, obecnie w trakcie szkolenia w ramach Programu Pomocy Psychologicznej Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt, dyrektor Instytutu Wspierania Rozwoju. Za swoją misję uważa wspieranie ludzi w tym, aby żyli pełnią życia, to znaczy mieli dostęp do życiowej energii oraz pełny, autentyczny i wspierający kontakt ze sobą i z innymi osobami.

Termin

1-2.10.2022,
godz. 10-18 pierwszego dnia i 9-17 drugiego dnia.
W trakcie zajęć planowana jest półtoragodzinna przerwa obiadowa.

Czas trwania i koszt szkolenia

Koszt: 500 zł

Liczba uczestników: 6-12

Zapisy przez poniższy formularz trwają do 26.09.2022.

Miejsce

Instytut Wspierania Rozwoju

ul. Żwirki i Wigury 31/2

Kraków