fbpx

Moc emocji

Moc emocji

Zapraszamy na 3-godzinny warsztat z elementami psychoedukacji, na którym zajmiemy się naszymi emocjami. Porozmawiamy o tym, jak mądrze korzystać z ich mocy. Przyjrzymy się doświadczaniu emocji i temu, jak je regulować. Sprawdzimy, jak można robić to w zgodzie ze swoim temperamentem (w oparciu o Regulacyjną Teorię Temperamentu).

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz nauczyć się rozpoznawać i lepiej rozumieć swoje emocje,
  • potrzebujesz dowiedzieć się jak regulować emocje i jak lepiej radzić sobie z ich intensywnością,
  • zależy ci na tym, by emocje nie przejmowały kontroli nad twoimi zachowaniami.

W bezpiecznej przestrzeni możesz sprawdzić, jakich emocji doświadczasz i w jakim stopniu wpływa to na Twoje funkcjonowanie. Nauczysz się nazywać swoje emocje oraz poznasz techniki ich regulowania. Może to być także początek do dalszej, pogłębionej pracy w tym obszarze.


Prowadzący

Adriana Błażej


Adriana Błażej

Coach z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w działach HR w różnych organizacjach. Wspiera osoby poszukujące swojej ścieżki, które czując potrzebę zmian, chcą podejść do niej ze świadomością swoich potrzeb i zasobów.

Adriana jest również absolwentką antropologii, zarządzania talentami oraz Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Obecnie studiuje psychologię i elementy psychoedukacji często wykorzystuje w swojej pracy.

Termin:

8.04.2022

godzina 17.00-20.00.

Czas trwania i koszt szkolenia

Maksymalna liczba uczestników: 6

Cena: 150 zł

Zapisy przez poniższy formularz trwają do 5.04.2022.

Miejsce:

Instytut Wspierania Rozwoju

ul. Żwirki i Wigury 31/2

Kraków