fbpx

Krytyk wewnętrzny

Co mówi Twój wewnętrzny sabotażysta i jak się z nim dogadać?

Chciałabyś coś zmienić, ale wewnętrzny głos podpowiada ci, że lepiej nie zaczynać, bo i tak się nie uda? Zdarza ci się myśleć, że się nie nadajesz, nie jesteś wystarczająco dobra?

Ten webinar będzie właśnie o tym wewnętrznym sabotażyście, który utrudnia nam planowanie i działanie w zgodzie z własnymi potrzebami. Przyjrzyjmy się temu, skąd może brać się głos wewnętrznego krytyka oraz jakich krytyków w sobie nosimy. Spróbujemy też znaleźć sposób na nawiązanie z nim porozumienia i złagodzenie niewspierającego głosu – tak, by nie blokował naszych działań.

Opowiem również o warsztatach, które rozpoczną się w IWR w marcu i dotyczyć będą przechodzenia przez zmianę zawodową.


Prowadzący

Adriana Błażej


Adriana Błażej

Coach z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w działach HR w różnych organizacjach. Wspiera osoby poszukujące swojej ścieżki, które czując potrzebę zmian, chcą podejść do niej ze świadomością swoich potrzeb i zasobów.

Adriana jest również absolwentką antropologii, zarządzania talentami oraz Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Obecnie studiuje psychologię i elementy psychoedukacji często wykorzystuje w swojej pracy.

Termin:

18.02.2022

godzina 19.00-20.00

Czas trwania i koszt szkolenia

Webinar jest bezpłatny. Jeśli nie uda Ci się dołączyć w czwartek, nagranie zostanie zapisane. Będzie można do niego wrócić w późniejszym terminie.

Miejsce

Facebook