fbpx

Bądź w kontakcie! Jak się skutecznie komunikować

Warsztaty psychologiczne

Chcesz lepiej się komunikować ze swoimi bliskimi, współpracownikami czy kontrahentami? Skuteczniej przekazywać to, co pragniesz zakomunikować światu? Czuć się pewnie w sytuacjach wymagających porozumiewania się z innymi? Jeśli tak, to ten warsztat przygotowaliśmy właśnie z myślą o Tobie.

We współczesnym świecie bezustannie komunikujemy się z innymi. Od jakości tej komunikacji zależą nasze relacje, nasza kariera zawodowa i ostatecznie nasze samopoczucie. Jeśli więc poprawisz swoje zdolności komunikacyjne, możesz naprawdę zmienić swoje życie.

Podczas naszego warsztatu będziesz mógł:

 • uświadomić sobie swoje mocne i słabe strony w komunikowaniu się,
 • nauczyć się nowych sposobów komunikowania się,
 • wypróbowywać je w bezpiecznych interakcjach z innymi uczestnikami,
 • wzmocnić swoją pewność siebie w relacjach.

W trakcie warsztatu będziemy pracować nad poprawieniem umiejętności w zakresie:

 1. komunikacji niewerbalnej,
 2. przezwyciężania barier komunikacyjnych,
 3. klarownego wyrażania swoich potrzeb i uczuć,
 4. asertywności,
 5. aktywnego słuchania,
 6. komunikacji wspierającej.

Warsztat będzie miał charakter zdecydowanie praktyczny. Wypełniać go będą ćwiczenia wykonywane w interakcjach z innymi uczestnikami. Jego spodziewanym efektem jest przede wszystkim poprawa jakości kontaktu z innymi w codziennych relacjach.


 • Ilość uczestników: 6-12 osób
 • Koszt: 400 PLN
 • Termin: 26-27.02.2022 r. (1 dzień: 10-18, 2 dzień: 9-17; oba dni z 1,5 godz. przerwą obiadową).
 • Zapisy odbywają się przez poniższy formularz do 24.02.22 albo do wyczerpania miejsc:


Prowadzący:

Joanna Szczepanik – psycholog, certyfikowany coach, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim, psychologii  transportu na UJ, ukończyła Szkołę Profesjonalnego Coachingu oraz Studium Umiejętności Psychologicznych w Małopolskim Ośrodku Szkolenia Terapeutów Uzależnień. W pracy wspiera klientów w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi, towarzyszy w poszukiwaniu ich własnej drogi życiowej i odkrywaniu nowych możliwości.

Mariusz Czaja – certyfikowany coach, absolwent Szkoły Profesjonalnego Coachingu, Szkoły Liderów i Studium Zarządzania i Biznesu UJ, obecnie w trakcie szkolenia w ramach Programu Pomocy Psychologicznej Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt, dyrektor Instytutu Wspierania Rozwoju. Za swoją misję uważa wspieranie ludzi w tym, aby żyli pełnią życia, to znaczy mieli dostęp do życiowej energii oraz pełny, autentyczny i wspierający kontakt ze sobą i z innymi osobami.