fbpx

Warsztat dla ojców

Na warsztat zapraszamy ojców i tych mężczyzn, którzy chcieliby do ojcostwa się przygotować.

Informacje organizacyjne

Grupa: 6-12 osób

Kiedy: 4-5.12.2021 (1 dzień 10:00-18:00, drugi dzień 9:00-17:00; oba z przerwą obiadową 1,5 h)

Gdzie: Instytut Wspierania Rozwoju, ul. Żwirki i Wigury 31, Kraków

Koszt: 500 zł. Kwotę należy wpłacić, korzystając z poniższego linku, najpóźniej do 2 grudnia 2021 r. Wpłata jest równoznaczna z rezerwacją miejsca na warsztacie.

https://widget.zarezerwuj.pl/direct/dfdd6ea7-2c41-4ec0-bb62-00dc9f0a09b4

O warsztacie

Swoją siłę czerpiemy od ojców i jako ojcowie dajemy siłę naszym synom i córkom. Jako ojcowie jesteśmy kimś bardzo ważnym dla naszych dzieci. Ale także dzieci są ważne dla nas, zmieniają nas i nasze spojrzenie na świat, dlatego warto uczyć się, jak być lepszym ojcem. 

Warsztat dla ojców pomoże Ci wzmocnić ojcowskie kompetencje. Podczas warsztatu będziemy poznawać własne zasoby, przyjrzymy się temu, w jaki sposób nasze doświadczenia ukształtowały nasze ojcowskie umiejętności. Będzie to też okazja do odkrycia własnego indywidualnego stylu bycia ojcem. Będziemy pracować nad nasza wizją ojcostwa, nad tym co chcielibyśmy jako ojcowie podarować naszym dzieciom. Przyjrzymy się temu, co działa i jak to wzmocnić, a co jeszcze wymaga pracy i odkrycia. Warsztat będzie też okazją do posłuchania innych ojców oraz podzielenia się własna historią.   

Po warsztacie:

  • będziesz bardziej świadomy własnych zasobów,
  • będziesz lepiej rozumiał swój indywidualny ojcowski styl,
  • będziesz miał przemyślany plan, jakim chcesz być ojcem i co pomoże Ci to osiągnąć.   

O prowadzącym

Szymon Niżegorodcew jest ojcem dwóch córek i dwóch synów, certyfikowanym coachem i radcą prawnym; edukował dzieci w systemie edukacji domowej, był wychowawcą na obozie młodzieżowym Gestalt, ukończył Szkołę Profesjonalnego Coachingu, kurs tutoringu rozwojowego, warsztaty dla wychowawców dzieci i młodzieży w Centrum Counsellingu Gestalt. Z tematyką ojcostwa mierzy się już 22 lata. Dużo już odkrył, ale jak mówi, bycie ojcem jest podróżą na całe życie. Warsztat jest autorskim pomysłem prowadzącego i łączy podejście coachingowe z jego własną refleksją nad ojcostwem.